چرا دمایاب

چرا دمـــایاب

درباره ما بیشتر بدانید

استراتژی بیزینس

ماموریت ما، تمرکز بر ارائه بهترین خدمات در زمینه فروش و پس از فروش آنلاین تاسیسات ساختمان است.
هدف ما، گسترش بازار خرده فروشی و عمده فروشی محصولاتمان در سراسر کشور می باشد.
و اما چشم انداز ما، تبدیل شدن به بزرگترین و برترین فروشگاه آنلاین تاسیسات ساختمان بر اساس دیدگاه های شما است.

داستان ما

در زمانه ای که زندگی ها فشرده شده و همه چیز درحال هوشمند شدنه، ما به جای وقت گذاشتن و دغدغه برای پیدا کردن خدمات مرغوب و قابل اطمینان (نصاب و رسیدگی به نصب) باید وقتمون رو توی یه محیط مطبوع صرف بیزنسمون، ایده هامون و خانواده مون کنیم.

این روزها زندگی ها فشرده یا اصطلاحا چند وظیفه ای شده، به این معنی که افراد در طول روز همزمان در حال رسیدگی به امور مختلفی هستند. حالا با وجود این شرایط، صرفه جویی در زمان و سادگی و راحتی روند اجرایی کارها اهمیت زیادی دارد. بنابراین برون سپاری امور و خرید اینترنتی بیشتر انجام می شه و چی بهتر از این که ما برای خرید محصولی مانند تاسیسات ساختمان از یک جای مطمئن خرید کنیم که خدمات فروش و نصب را هم کامل انجام می دهد.

 

دمایاب تمامی مشکلات مربوط به خرید تاسیسات و روند ارسال و نصب , راه اندازی و حتی پشتیبانی بعد از خرید را رفــــع می کند.

تیم دمایاب

گروه دمایاب گروهی جوان است که با رویکردی نو به بازار فروش آنلاین تاسیسات و با به کارگیری تجربه بلند مدت در بازار فیزیکی تاسیسات شروع به فعالیت کرده است.

دمایاب از کادر مدیریتی جوانی تشکیل شده که با تجربه موثر کار در بهترین پلتفرم های اینترنتی ایران با هدف ارائه خدمات بهتر و ایجاد تجربه خرید ساده و آسان تر وارد این عرصه شده است و می خواهد با ایجاد نوآوری و بهره گیری از دانش و تکنولوژی روز مورد استفاده در بستر کسب و کارهای آنلاین و فیزیکی ایران تجربه ای متفاوت از خرده فروشی وعمده فروشی اینترنتی را برای مشتریان در سرتاسر ایران رقم بزند.

در نهایت باید گفت مجموعه دمایاب در تلاش است تا همگام با حفظ تعهدات و‌کیفیت خدمات خود با سرعت بیشتری در مسیر رسیدن به اهداف خود و ارزش آفرینی برای مشتریان عزیز حرکت کند.

ارزش های دمایاب

  • دمایاب در محیط کاملا رسمی و همچنین رقابتی بازار تاسیسات کاملا به دنبال نوگرایی , خلاقیت و ایجاد ارزش های جدید است.
  • تمرکز دمایاب بر روی ساده کردن مراحل خرید , پرداخت , نصب , و راه اندازی و پشتیبانی محصولات تاسیساتی است به شکلی که مشتری با کمترین زحمت بتواند خرید مناسب و مورد نظر خود را انجام داده و در کمترین زمان محصول خریداری شده نصب و راه اندازی شود.
  •  
  • دمایاب مسئولیت تمام روند خرید و ارسال و نصب و پشتیبانی را بر عهده می گیرد و همواره پاسخ گوی سوالات و مشکلات مشتریان خواهد بود .
  • تیم دمایاب همواره به صورت  کار تیمی یک پارچه به خدمات رسانی به مشتریان عزیز فعال خواهد بود.